Pedicure dla mężczyzn – znajdź czas dla siebie

Najtrudniejszą rzeczą w męskim pedicure jest przekonanie mężczyzny do jego wykonania. Pomimo tego, że nie jest to już rzadka usługa, wiele osób nadal myśli o pedicure jako o czymś kobiecym. Zadbane i zdrowe stopy nie czynią cię mniej męskim, o ile oczywiście nie poprosisz pana o zrobienie pedicure z lakierem. Pęknięcia i grzyby mogą być prawdziwym utrapieniem. A jeśli już boisz się nosić sandały bez skarpetek, a Twoja skóra na piętach jest gorsza niż papier ścierny, czas najwyższy poddać swoje stopy rekonstrukcji.

Dlaczego warto zrobić sobie pedicure męski?

pedicure męski

Pedicure męski wykonywany przez easynails.pl podnosi samoocenę, jakkolwiek niedorzecznie to brzmi. Nie musisz się martwić o swoje obcasy na plaży czy siłowni, ani o to, że w najgorszym momencie pojawi się nieprzyjemny zapach. Ale oczywiście głównym celem pedicure dla mężczyzn są zdrowe stopy.

Stopy są stale poddawane dużym obciążeniom, „przenosząc” ciało z jednego punktu do drugiego. Ciężar powoduje, że skóra „ściera się”, staje się sucha i szorstka. Niektóre martwe komórki stopniowo nakładają się na siebie i powstają pęknięcia. Noszenie przepoconych butów może stworzyć idealną pożywkę dla bakterii i nieprzyjemnych zapachów. To są problemy, które rozwiązuje pedicure.

Konsekwencje niewłaściwej pielęgnacji

Brak pedicure lub niewystarczająca pielęgnacja może prowadzić do wielu problemów. To nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale także nagniotki, wrastające paznokcie i pęknięcia. Są one nieszkodliwe, o ile nie są zainfekowane przez bakterie i nie rozwija się aktywny stan zapalny.

Comments are closed.