Na jaki manicure warto zdecydować się, by paznokcie wyglądały naturalnie?

Nie każda kobieta lubi wyrazisty makijaż czy stylizację paznokci, zresztą zasady makijażowego savoir vivre’u mówią, że mocne kolory powinny być zarezerwowane na wieczór i specjalne okazje. Na jaką stylizację paznokci można się zdecydować, gdy chce się, by dłonie były zadbane, ale jednocześnie efekt był delikatny, na przykład z powodu dress code’u obowiązującego w pracy?

Manicure francuski

Jeśli ktoś myśli, że charakterystyczna stylizacja paznokci, z malowaniem ich końcówek na biały kolor, a całej płytki – na pastelowo, wyszła już z mody, jest w błędzie. Chętnie sięgają po nią kobiety lubiące skromny i klasyczny wygląd. Poza tym taki manicure pasuje do wszystkiego. Wystarczy pomalować końce paznokci białym lakierem, a całe płytki – beżowym, pastelowym różowym czy przezroczystym, by paznokcie i dłonie zyskały niezwykle estetyczny, elegancki wygląd.

Manicure japoński

Zdobywa w Polsce coraz większą popularność. To świetny wybór dla tych kobiet i dziewczyn, które nie chcą lub nie mogą malować paznokci. Wtarcie w nie odżywczej, naturalnej pasty i utrwalenie jej pudrem sprawia, że paznokcie zyskują połysk i delikatnie różowy kolor, a także wzmacniają się – szczególnie gdy zabieg wykonuje się regularnie.

Comments are closed.