Modne paznokcie 2019

Wiosna, słońce nastrajają nas do zrobienia czegoś szalonego. Czas zając się naszymi paznokciami. Zaszaleć z kolorem, wzorem, zrobić manicure, który ożywi nasze dłonie i przywoła słońce. Jak wyglądają modne paznokcie 2019?

Najmodniejsze kolory

Kolorem 2019 został okrzyknięty koral. Będziemy też nosiły pastelowe błękity, róż przypominający gumę balonową, czy beże. Nie zapomnimy również o miękkiej, ocieplonej szarości, czy złamanej bieli – kolorach, które pięknie podkreślą letnią opaleniznę.

Pamiętajmy o brokatach, które nadal nie wychodzą z mody. Nosimy również półtransparentne odcienie z błyszczącymi drobinkami, a także perłowo – metaliczne odcienie różu, miedzi i fioletu.

Paznokcie w 2019 dla pań, które wolą stonowane kolory, bądź mają w pracy ścisły dress code to zgaszone, subtelne odcienie z pogranicza beżu i szarości oraz przydymionej, popielatej zieleni. Subtelnie, delikatnie i elegancko.

Color blocking

Zabawa kolorem. W tym sezonie najmodniejsze będzie zestawienie dwóch wyrazistych barw. Maluj paznokcie jednym z kolorów, zaklej część paznokcia i dodaj drugi kolor. Linie na paznokciach powinny być ukośne. A kolory? Wesołe – róż, koral, fiolet, żółty albo zielony.

Nie zapominajmy o biżuterii

Biżuteryjne aplikacje nadal są mile widziane. Cyrkonie i ozdoby udające kamienie szlachetne nadal będą zdobiły nasze paznokcie 2019. Do tego dodajmy brokatowe wykończenia i nasze paznokcie będą eleganckie i modne w tym sezonie.

Comments are closed.