Manicure ibx – na czym polega?

Długotrwałe stosowanie zabiegów stylizacyjnych na paznokcie może prowadzić do ich widocznego osłabienia. Niemniej, wysokiej jakości produkty stylizacyjne przeciwdziałają tego typu konsekwencjom. Podobnie jak odpowiednia technika i umiejętności stylistki. Jeszcze do niedawna pomiędzy kolejnymi zabiegami, konieczne były krótkoterminowe przerwy, które umożliwiały skuteczną regenerację paznokci. Nowoczesne rozwiązania, w tym przede wszystkim ibx system pozwalają wzmocnić płytkę już przy pierwszym zabiegu i uniknąć uszkodzenia jej powierzchni.

Jak działa manicure ibx?

Manicure ibx wnika w płytkę paznokcia, penetrując ją w głębszych warstwach, a nie tylko działając na jej powierzchni. W związku z tym zdecydowanie różni się od klasycznych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX odżywka skutecznie wzmacnia paznokcie od środka, powodując jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, przez co nie rozdwajają się ani nie łamią. Ponadto płytka utrzymuje naturalny kolor i połysk. W jaki sposób działa zabieg manicure ibx? Nowoczesna formuła odżywki wpływa na paznokcie na dwa sposoby. Po pierwsze zabezpiecza je, tworząc warstwę ochronną przed kolejną stylizacją. Jednocześnie skutecznie wzmacnia płytkę paznokcia, jak i odbudowuje jego strukturę. Po więcej informacji zajrzyj tutaj.

Jakie są wskazania do zabiegu manicure ibx?

Zabieg powinny wykonać osoby, które przez dłuższy czas stosują stylizację akrylową, żelową, hybrydową lub tipsy. Wskazaniem są również słabe, cienkie, rozdwajające i łuszczące się paznokcie z widocznymi bruzdami i plamkami. 

Comments are closed.