Istota japońskiego manicure

Profesjonalnie nałożony na paznokcie manicure japoński nada paznokciom blasku w pudrowym odcieniu japońskiej perły. Jednak dodać też należy, że ten sposób pielęgnacji znacznie poprawi stan zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Japoński manicure dopiero staje się popularny i można go spotkać w ofercie salonów kosmetycznych Warszawy czy Wrocławia.

Manicure japoński krok po kroku

Manicure japoński Warszawa jak i manicure japoński Wrocław reklamowany jest w wielu katalogach reklamowych tych miast. Usługa ta oferowana jest przez kolejne warszawskie i wrocławskie salony urody Easynails i zakłady i opisywana jest jako pomoc w regeneracji zniszczonych paznokci.
Profesjonalistki taki manicure wykonują bardzo dokładnie. Czynność ta polega na:

  • spiłowaniu i zmatowieniu zniszczonej płytki paznokcia,
  • nałożeniu odpowiedniej pasty, którą wciera się w paznokieć kolistymi ruchami,
  • nałożenie specjalnego pudru.

Manicure japoński nadaje paznokciom tylko jeden charakterystyczny kolor, ale przy tym paznokcie są bardzo mocno nabłyszczone i od razu mają wygląd bardzo zdrowy.

Wszystko naturalne

manicure japoński wrocław

Do japońskiego manicure nie używa się metalowych pilników do skracania paznokci ani nie wycina się skórek. Pilnikiem takim tylko spiłowuje się zniszczoną płytkę paznokcia. Natomiast do jej polerowania używa się naturalnych polerek wykonanych ze skóry jelonka.
Na paznokcie nakłada się pastę, która zawiera w sobie vit A i E, keratynę, krzemionkę z Morza Japońskiego oraz pyłek pszczeli. Ruchami kolistymi wmasowuje się pastę dokładnie w paznokcie. Następnie nakłada się na nie odpowiedni puder.

Comments are closed.