Jeśli śledzisz skrupulatnie mojego bloga, wiesz że zmuszona byłam zmienić kolor włosów 😀

Mój naturalny kolor włosów to mysi blond, więc muszę działać kiedy pojawia się odrost. Rzeczywiście widać go w porównaniu z obecnym czarnym kolorem. Tak czy inaczej ta zmiana wpłynęła dość korzystnie na moje włosy.

Po długich latach farbowania włosów na jasny blond całkowicie wypłukałam z nich pigment , tak że pod mikroskopem mój włos był przezroczysty. Teraz pigment wypełnij włos od środka i są one mocniejsze i bardziej błyszczące.

 

 

Rozglądałam się ostatnio za jakimiś odżywkami z pigmentem koloryzującym. Z braku czasu  wybrałam dość ekskluzywną wersję bo kosztowała mnie 50 zł za 150 ml w promocji a tak kosztuje 75 zł. Taka odżywka okazuje się wybawieniem od częstego koloryzowania włosów a przy tym pielęgnuje włosy.

 

Marka Collistar dostępna jest w perfumeriach Douglas. W ofercie znajdziemy produkty pielęgnacyjne do ciała włosów i twarzy oraz kolorówkę. Jest to dość droga inwestycja w pielęgnację.

 

 

 

 

 

 

 

 

pojemność: 150 ml

koszt: 75 zł

dostępność: Perfumerie Douglas

zapach: słodki

konsystencja: dość gęsta

 

 

 

Maskę należy aplikować po umyciu włosów i pozostawić na około 15 min. Kolor jest przerażający bo bardzo ciemny i wszystko wokoło będzie brudne 😛

Kolor jaki kupiłam to Dark Brown, który doskonale oddaje mój teraźniejszy kolor włosa.

Produkt jest bardzo gęsty i tym samym ekonomiczny w stosowaniu. Polecam stosować przy tym rękawiczki bo pigment wżera się w skórę i bardzo ciężko usunąć go z dłoni.

Po aplikacji stwierdzam, że bardzo ładnie przykrywa odrost. Kolor jest bardzo ładny i naturalny, ładnie też wtapia się w już istniejący kolor włosów.

Jednak pod wpływem jasnego światła widać fioletowy odcień. Czasem też barwi skórę głowy, więc trzeba uważać i wycierać zanim ubarwi naszą skórę na fioletowo.

Kupiłam ten produkt bo szybko potrzebowałam takiego sposobu maskowania odrostu, jednak nie kupię go po raz drugi tym bardziej za cenę normalną.

Jeśli chodzi o samą pielęgnację maski to jest ona bardzo zadowalająca. Włosy są miękkie i błyszczące i bardzo ładnie pachną.

 

 

 

Podsumowując w dalszym ciągu szukam maski z efektem koloryzacji włosa. Jeśli znasz produkty tego typu, najlepiej w jakiejś średniej cenie, to proszę zostaw mi komentarz 🙂

 

Tymczasem do jutra 🙂

 

Udostępnij: