aloe-aqua-zel-aloesowy

Kiedy blizny się nie goją, kiedy doznasz poparzenia słonecznego, kiedy Twoja skóra jest bardzo sucha, kiedy Twoja skóra jest przetłuszczona, kiedy ugryzie Cię jakiś owad – to tylko niektóre z zastosowań żelu aloesowego. Przekonałam Cię, że warto go mieć?

Dobry żel Aloesowy powinien składać się 99% z czystego aloesu. Chodzi tu o dobroczynny sok i miąsz aloesowy, który w produkcie ma formę przezroczystego żelu. Produkt jest bardzo lekki, delikatnie pachnie przyjemnym świeżym aloesem. Wchłania się szybciutko pozostawiając na skórze delikatny matowy efekt. Jest to absolutny must have tego lata bo podobno ma być ono mega gorące!

Zresztą w ostatni weekend przekonałam się na własnej skórze (dosłownie!) o pladze komarów. Żel aloesowy pomógł mi  ukoić ukąszenia tych potworów. Swoją drogą gdyby komary piły tłuszcz…  to świat byłby piękniejszy 😀

Produkt ten jest całkowicie naturalny, oczywiście w tym 1% mieszczą się środki konserwujące. Jest on doskonały dla każdego rodzaju cery i dla osób zmagającymi się z chorobami skóry. Jeśli chodzi o problemy ze skórą to bardzo polecam sprawdzić jak zadziała ten żel.

Produkt jest odpowiedni dla dzieci oraz wegan, sprzyja środowisku i jest po prostu genialny.

 

Ja najczęściej zamawiam żel aloesowy w sklepie skin 79 z trzech powodów:

  • Jest świetnej jakości
  • Jest bardzo, ale to bardzo wydajny
  • Bardzo często robię tam większe zakupy

 

W codziennej pielęgnacji używam żelu aloesowego jako serum pod krem. Żel wykonuje wtedy świetną pracę, nawilża głęboko i pozostawia matowe wykończenie a przy tym jest bardzo lekki.

Używam go także do leczenia blizn pooperacyjnych jednak w tym przypadku doskonały będzie żel z mucyną ślimaka, ale o nim już innym razem.

Jest także produktem obowiązkowym w okresie wakacji, mam tu na myśli opalanie się i aktywność na słońcu. Przynosi ulgę po oparzeniach, nie tylko słońca. Jest rodzajem szybkiego pogotowia dla takiej skóry.

Opalając się na solarium też warto się w niego zaopatrzyć, bardzo szybko koi i nawilża podrażnioną skórę.

 

Żel aloesowy można wykorzystać na różne sposoby, produkt od skin79 jest bardzo wydajny i poręczny. Jako antidotum na wszystko, stał się stałym bywalcem mojej kosmetyczki a w szczególności w okresie lata.

 

pojemność: 300 g

koszt: 50 zł

dostępność: online

zapach: świeży, aloesowy

konsystencja: żelowa

 

Masz może inny pomysł na zastosowanie żelu, podziel się tym! 🙂

 

buziaki!

Udostępnij: