proszek-weglowy-naturalnie-wybiela-zeby

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co wspólnego ma rosnąca gdzieś w tropikach palma kokosowa i śnieżnobiały uśmiech – to koniecznie przeczytaj do końca ten wpis 🙂

 

Nie oszukujmy się, uśmiech potrafi zdziałać cuda i jest zaraźliwy! Oczywiście pożądany odcień zębów to śnieżna biel, jednak bardzo ciężko ją osiągnąć i utrzymać. Codzienne picie kawy i spożywanie innych produktów pozostawiają trwałe odbarwienia na szkliwie.

Swego czasu namiętnie używałam pasków wybielających Crest, które ściągałam ze Stanów. Dlaczego ściągałam je z tak daleka? odpowiedź jest prosta. Zawierają one więcej substancji wybielających niż dostępne w Polsce i oczywiście w dalszym ciągu pozostają bezpieczne.

Pamiętam pierwszy raz kiedy zaczęło zależeć mi na pięknej bieli zębów. To był koniec drugiej liceum. Kupiłam z tej okazji piękną czerwoną szminkę w kolorze „Hollywood red” i po nałożeniu jej na usta okazało się, że moje zęby mają brzydki żółty odcień… niestety szminka to jeszcze bardziej potęgowała. Po tym rozpaczliwie szukałam produktu, który w pełni mnie zadowoli.

Przywołane wcześniej paski Crest sprawiały się bardzo dobrze, jednak coraz częściej towarzyszyło mi uczucie nadwrażliwości na ciepło i zimno po wcześniejszym zastosowaniu ich. Szukałam produktu naturalnego. W gruncie rzeczy jestem zadowolona z obecnego koloru, potrzebowałam tylko produktu, który niweluje przebarwienia i odświeża kolor.

Poszperałam troszkę w internecie i tak znalazłam bohatera dzisiejszego wpisu.

 

 

 

Coco Glam to czarny proszek wybielający zęby. Zastanawiasz się jak to możliwe, że czarne zmienia w białe? dobre pytanie 🙂 Produkt zawiera aktywny węgiel (jak ten w kosmetykach!). Węgiel ten jest organiczny i pochodzi z kokosa. Poza nim w produkcie znajdziemy także ekstrakt z mięty, ekstrakt ze skórki pomarańczowej i glinkę bentonitową. Wszystkie składniki są w stu procentach pochodzenia naturalnego.

 

Zatem jak działa Coco Glam?

Myje zęby a przy tym wzmacnia szkliwo i oczyszcza jamę ustną z nieprzyjemnego nalotu i substancji chemicznych. Utleniona wersja aktywnego węgla wykazuje zdolność do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Proszek Coco Glam dzięki dobranym  składnikom zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii, które odpowiedzialne są na stany zapalne dziąseł i błon śluzowych.

 

Poszczególne składniki :

Węgiel aktywny – jest substancją nietoksyczną i w pełni bezpieczną dla zębów, nie ingeruje w strukturę szkliwa zębowego, nie pochłania budujących go minerałów. Usuwa najbardziej uporczywe przebarwienia z powierzchni szkliwa przywracając zębom naturalną biel.

Ekstrakt z pomarańczy – zawierający witaminę C, wspomaga usuwanie nalotu delikatnie wygładzając powierzchnię szkliwa.

Glinka bentonitowa – glinka lecznicza pochodzenia wulkanicznego,  działa wzmacniająco i wybielająco na szkliwo zębowe.

Mięta – zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Jak używać Coco Glam

Pełną instrukcję przeczytamy na odwrocie opakowania. Która wygląda tak:

 

 

 

pojemność:  30 g

koszt:  89 zł

dostępność: cocoglam.pl

zapach: miętowy

konsystencja: drobny proszek

 

 

Jak to wygląda w praktyce? Już prezentuję 😀 Wygląda to bardzo zabawnie, ale widać znaczne efekty po stosowaniu tego produktu. Testowałam proszek już na kilku osobach i naprawdę wybiela zęby w prosty i bezpieczny sposób.

 

 

Miłego weekendu!

 

Udostępnij: