Jeśli już raz ktoś z was zetknął się ze świecami z górnej połki, bardzo często pojawia się pytanie, co wybrać?!

Jeśli lubicie piękne zapachy i przy tym kochacie także ciepło bijące od palących się świec mam dla was coś ciekawego! Zapraszam do przeczytania mojego wpisu, który poświęcę na rozważania na temat sławnych już wosków Yankee Candle.

Jakiś czas temu skusiłam się na przetestowanie wosków Yankee Candle, podeszłam do tego troszkę sceptycznie, ponieważ raz w ciemno zamówiłam dużą świecę, a jak wiadomo to dość spory wydatek… zapach tej świecy mi mówiąc delikatnie, nie odpowiadał i tak oto świeca stała i stała… aż poszła do kosza. Nazwa tej świecy to „Słońce i piasek”, który na pewno ma swoich zwolenników, jednak mój jakże snobistyczny nos go nie uznał.

 

Wracając do wosków!

oto moje zakupy

 

 

od lewej Gingerbread Maple, Vanilla Lime, Vanilla Cupcake i jeszcze był Rasberry Ice- cream, ale tak się w nim zakochałam, że wciąż go używałam.

 

Testując woski wywnioskowałam, że są one bardziej opłacalne w porównaniu do świeczek, wystarczy ułamać kawałeczek tartaletki, żeby w domu zapanowała magia zapachu. Fantastyczne jest to, że Yankee oferuje szeroki wybór zapachów w niecodziennych połączeniach. Cała tarta Rasberry Ice-cream wystarczyła mi na trzy miesiące, a uwierzcie mi zapalałam ją w każdej wolnej chwili.

 

Zdecydowanie mogę polecić woski Yankee dla alergików i weganów, gdyż są one wykonywane ręcznie z naturalnych olejków eterycznych i wosku.

 

Mam dla was jeszcze kilka ślicznych zapachów, spójrzcie sami!

 

Lemon Lavender

 

stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_zapraszam-na-mojego-bloga-httpsmelllikemeblogonetp_39872267

Cappucino Truffle

 

 

stylowi_pl_uroda_woski-yankee-czekolada-zapraszam-na-bloga-httpsmel_39892217

 

 

Marka stała się bardzo popularna również w Polsce, dlatego jest wiele  sklepów online w których  znajdziecie zarówno woski jak i świece Yankee Candle.

 

Jestem przekonana, że znajdziecie coś dla siebie.

Buziaki!

Udostępnij: