Cześć!

dzisiaj przedstawię kawałek najważniejszej kosmetycznej imprezy w Polsce. Pamiętajcie, że to tylko mały wycinek całego obrazu. Nie da się wszystkiego pokazać, najlepiej tam być i aktywnie uczestniczyć!

Targi Beauty Forum to wydarzenie, gdzie wystawiają się najlepsze marki z branży beauty. W tym roku granica stoisk nie miała końca, było ich bardzo, bardzo dużo.

Szczególnie zachwyciło mnie stoisko Indygo, a raczej stoiska bo było ich aż trzy!

Aranżacje przestrzeni były niesamowite, spójrzcie sami!

 

 

Ogólnie marki związane z estetyką paznokci, miały najdłuższe i najbarwniejsze stoiska

 

 

Oczywiście wcześniej miałam już swoją listę wystawców, których odwiedzę. Udało mi się kupić wszystko to co chciałam oraz to czego nie chciałam (instynkt łowcy! xD). Szczególnie polowałam na ciekawe maski w płacie, kremy i kolorowe pomadki.

Oczywiście nie obyło się bez kolejek do kasy między innymi przy NYX

 

Na stoisku Paese można było spotkać się z blogerką modową Macademian girl, porozmawiać o jej współpracy z marką. Tamara stworzyła kilka pomadek w pięknych kolorach z satynowym wykończeniem. (przetestuję!)

 

 

 

Na targach wystawiały się także szkoły wizażu, które zachęcały świetnymi stylizacjami oraz skorzystać z porad wizażystów.

 

 

 

 

 

 

Takie smakołyki kusiły nas na stoiskach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na scenach odbywały się pokazy wizażu, charakteryzacji i sztuki zdobienia paznokci. Targi odwiedziło także wiele znanych i lubianych osób.

Warto wspomnieć, że Olsztyn też pięknie rysuje się na kosmetycznym tle Polski. Patrycja Robakowska, „Pati make up artist” zdobyła 3 miejsce w konkursie szkół kosmetycznych. Marzena Tarasiewicz otrzymała statuetkę w kategorii Artysta roku, gratulacje dziewczyny!

 

Ja zabieram się za testowanie zakupionych produktów, jeśli jesteście ciekawi co kupiłam to zapraszam na mój instagram!

Spotkałam się  tez z moimi koleżankami blogerkami (Parikla makeup – Klaudia, Chanceleee -Diana), obkupiłam się i otrzymałam dużo pozytywnej energii i inspiracji, a jak wy spędziliście weekend?

 

 

Pozdrawiam was serdecznie

 

i… może kiedyś i mi się uda! 🙂

 

 

Udostępnij: